KONTAKTY

KD SERVIS a.s.
Železničářů 885
272 80 Kladno – Kročehlavy
IČ: 272 28 916
DIČ: CZ27228916
tel.: 312 825 111, 312 685 401
e-mail: kdservis@kdservis.cz
číslo účtu: 1071002999/5500 Raiffeisenbank a.s., 51-5488400237/0100 Komerční banka a.s.
web: www.kdservis.cz , www.kdserviskladno.eu

Předseda představenstva
Ing. Vladimír Hráský

Sekreteriát ředitele
Eva Kučerová – 312 685 401, kdservis@kdservis.cz

Technické oddělení, správa dílen
Miroslav Bumba – 312 825 120, mbumba@kdservis.cz

Nehody, bezpečnost práce
Alena Koudelková – 312 825 129, akoudelkova@kdservis.cz

Správa budov
Vít Oplt – 312 825 136, voplt@kdservis.cz

Tankování pohonných hmot
Alena Lipertová – 312 825 118

Sklad a prodej náhradních dílů
Michal Němeček – 312 825 125, mnemecek@kdservis.cz
David Kraus – 312 825 123, dkraus@kdservis.cz
Hana Černá – 312 825 123
František Broza – 312 825 123

Měření emisí
František Hrdlička – 312 825 133

Výpočetní oddělení
Pavel Petr – 312 825 153, ppetr@kdservis.cz
Dana Maximovičová – 312 825 145, dmax@kdservis.cz

Personální oddělení, reklama
Pavel Klabík – 312 825 143, pklabik@kdservis.cz
Alena Hejcmanová – 312 825 182, osobni@kdservis.cz
Eva Strnadová – 312 825 183

Mzdová účtárna
Miloslava Čaňková – 312 825 155
Olga Kubíková – 312 825 154

Finanční účtárna
Simona Kubíková – 312 825 144
Radka Macková – 312 825 148
Ilona Odlasová – 312 825 149

Pokladna
Marie Kodetová – 312 825 150
Zuzana Sasková – 312 825 151

PNEUSERVIS (pouze pro nákladní užitková vozidla)
provozován společností
TEZAS Servis a.s. (v areálu KD SERVIS a.s. a ČSAD MHD Kladno a.s.)
Železničářů 885
272 80 Kladno
Pavel Zelenka – 312 685 106
(TEZAS servis a.s., Panelová 289, 190 15 Praha 9, IČ: 247 65 180)

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY (pouze pro autobusy, nákladní a přípojná vozidla, traktory, dovozová vozidla, přestavby, stavby – tj. pro kategorie N2, N3, M2, M3, T, O1, O2, O3, O4)
provozována společností
TESTCAR s.r.o. (v areálu KD SERVIS a.s. a ČSAD MHD Kladno a.s.)
Železničářů 885
272 80 Kladno
Jindřich Hořínek – 312 825 132, 312 680 016, 724 958 080
kladno@testcar.cz
www.testcar.cz